+48 513 688 508 info@motli.pl

Wsparcie w rekrutacji pracowników z zagranicy

Szybkie wsparcie w rekrutacji pracowników z innych krajów

Zapraszamy do współpracy osoby, które chcą szybko i sprawnie załatwić wszelkie formalności związane z pobytem w Polsce. Przede wszystkim zachęcamy osoby, które chcą podjąć pracę na terenie Polski. Bez względu na branże czy charakter pracy zapewniamy pełne wsparcie i wysoką jakość świadczonych usług. Kompleksowa pomoc w aklimatyzacji pozwoli na rozwiązanie problematycznych kwestii i dopełnieniu wszystkich niezbędnych formalności.

Nasza oferta koncentruje się między innymi na wsparciu w rekrutacji pracowników z innych krajów. Zatrudniamy osoby posiadające niezbędną wiedzę oraz doświadczenie. Duży nacisk kładziemy na znajomość kwestii prawnych bezpośrednio związanych z przebywaniem pracowników z zagranicy w naszym kraju. Dzięki temu jesteśmy ze wszystkim na bieżąco i w efekcie szybko możemy pomóc wielu ludziom.

Skuteczność w działaniu naszym priorytetem

Skuteczna rekrutacja pracowników z zagranicy odbywa się na kilku płaszczyznach. Po pierwsze stawiamy na bezpośredni kontakt z osobami, które chcą przyjechać pracować do Polski. Za pośrednictwem mediów społecznościowych i na forach tematycznych można ustalić podstawy współpracy i dowiedzieć się szczegółów na temat konkretnych osób. Wskutek tego zdobywamy cenne informacje i możemy podjąć wysiłki w celu znalezienia firmy dla danego pracownika. Rekrutacja pracowników z Ukrainy cieszy się szczególnie dużą popularnością i zainteresowaniem. Ten fakt nie powinien nikogo specjalnie zaskakiwać, ponieważ to właśnie ze wspomnianego kraju przyjeżdża do Polski największa grupa pracowników. To solidni specjaliści, którzy sprawdzają się w wielu branżach i zazwyczaj spisują się oni zgodnie z oczekiwaniami.

Najważniejsze, żeby sprawnie odpowiadać na zapotrzebowanie na nowych pracowników w niektórych sektorach gospodarki. Umiejętne przeprowadzenie rekrutacji osób z zagranicy bez wątpienia stanowi tu kluczowe zadanie. Właśnie dlatego nasza firma może udanie realizować swoje obowiązki i przyczyniać się do poprawiania sytuacji na rynku pracy. Pomoc w zatrudnieniu pracownika z zagranicy jest dla nas czymś naturalnym i podchodzimy do tego priorytetowo. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, co w efekcie przynosi pozytywne skutki.

Najwyższy poziom świadczonych usług

Nie ma wątpliwości, że dzięki codziennej pracy zagranicznych pracowników możliwy jest rozwój gospodarczy całego kraju. W przypadku ewentualnych problemów ze znalezieniem nowych osób warto poszukać innych opcji i skontaktować się z naszą firmą. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Wyciągamy wnioski z tego, co dzieje się aktualnie na rynku pracy i rekrutacja pracowników z zagranicy nie jest dla nas żadnym kłopotem. Mamy w tym zakresie wystarczające doświadczenie i współpraca z nami to gwarancja osiągnięcia sukcesu.

Zapewniamy, że znajdziemy potrzebnych i wykwalifikowanych pracowników, którzy z powodzeniem będą mogli być zatrudnieni w niejednym przedsiębiorstwie. Rekrutacja pracowników z Ukrainy to nasza specjalność i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby nie zawieść oczekiwań naszych partnerów. Dzięki czemu mamy pewność, że oferowana przez nas pomoc w zatrudnieniu pracownika z zagranicy okaże się skuteczna.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami:

Kontakt

Wrocław

ul. Wybrzeże J. Słowackiego 9, pok. 36

50-413 Wrocław

info@motli.pl

+48 513 688 508

poniedziałek - piątek od 8.00 do 16.00

Poznań

ul. Św. Marcina 45

61-806 Poznań

kontakt@motli.pl

+48 601 259 696

poniedziałek - piątek od 8.00 do 16.00